• Намалена цена
  • Неодамнешно
7993 Жените Брзо Сува Шорцеви Тело Компресија Под Секојдневен Дами Тесна Кожа S-2XL LM93
zoom_in

7993 Жените Брзо Сува Шорцеви Тело Компресија Под Секојдневен Дами Тесна Кожа S-2XL LM93

DEN 230.00 306.72

Количина на стоки
check Тековен


100 НОВ БРЕНД И ВИСОК КВАЛИТЕТ
Материјал : 85% полиестер + 15% spandex
Боја : како pciture шоу
Големина Должина Половината Нога S 42cm/16.5" 58-80см/22.8-31.5" 38cm/15" М 43cm/16.9" 62-90cm/24.4-35.4" 40cm/15.7" L 44cm/17.3" 66-100cm/26-39.4" 42cm/16.5" XL 45см/17.7" 70-110cm/27.6-43.3" 44cm/17.3" XXL 46cm/18.1" 74-120cm/29.1-47.2" 46cm/18.1" Напомена : Поради светлината и на екранот разлика, точка 's боја може да биде малку поинаков од слики. Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека ќе не't ум пред да конкурираат.
'

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер и Spandex
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
спортски шорцеви
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Панталона Стил:
Редовни
Одговара Тип:
Слаби
Бренд Име:
WEIXINBUY
Затворање Тип:
Еластичен Појас

Најдобри понуди..