• Намалена цена
  • Неодамнешно
POKWAI Мода се Долги Памук Широк Нога Панталони Жените 2017 Бренд Облека Секојдневен Pleated Harem Панталони Drawstring Лабава Точка Britches
zoom_in

POKWAI Мода се Долги Памук Широк Нога Панталони Жените 2017 Бренд Облека Секојдневен Pleated Harem Панталони

DEN 2505.00 2783.52

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
S, M, L
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Dot
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
PKFC569
Ткаенина Тип:
Ткаени
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Декорација:
Шема
Пред Стил:
Pleated
Бренд Име:
POKWAI
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Drawstring
Панталона Стил:
широк нога панталони
Пол:
Жените
Бесплатен превозот :
11.11 глобалната шопинг фестивал 2017

Најдобри понуди..