• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 женски нова пролет секојдневен ретро насликани завршувањето памук дупка плус големина подвезици фармерки панталони
zoom_in

2017 женски нова пролет секојдневен ретро насликани завршувањето памук дупка плус големина подвезици фармерки

DEN 2065.00 2294.40

Количина на стоки
check Тековен

детали за производот
Име : 2017 женски нова пролет секојдневен ретро насликани завршувањето 100% памук дупка плус големина подвезици фармерки панталони
Материјал : Памук , тексас
Боја : Сина
Големина : Слободни,Половината : 120cm колковите : 126cm бедрото circ : 74cm ткаенината : 46cm должина : 118cm Појас должина : прилагодлив
+-3cm е нормална големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Декорација:
Обоен,Џебови
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
LuoYFF
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Затворање Тип:
Drawstring
Материјал:
Памук
Фармерки Стил:
комбинезони
Должина:
Ankle-Length Pants
Одговара Тип:
Лабава
Измијте:
светлина

Најдобри понуди..