• Намалена цена
  • Неодамнешно
Година Нови Модни Деца Возрасни Тренд Танц Перформанси Paillette Haren Панталони Фаза Покаже Облека Панталони
zoom_in

Година Нови Модни Деца Возрасни Тренд Танц Перформанси Paillette Haren Панталони Фаза Покаже Облека Панталони

DEN 1102.00 1198.08

Количина на стоки
check Тековен


2016 Година Нови Модни Деца Возрасни Тренд Танц Перформанси Paillette Haren Панталони Фаза Покаже Облека Панталони
Само панталони, не се вклучуваат други.

Големина:
XXS, XS, S, M, L
Бренд Име:
heroprose
Материјал:
Памук
Должина:
Full Length
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Лабава
Ткаенина Тип:
Плетени
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Џебови,Pleated
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Пред Стил:
Pleated
Панталона Стил:
Хип Хоп Панталони
Број На Модел На:
HPS9001
Пол:
Жените

Најдобри понуди..