• Намалена цена
  • Неодамнешно
Плус големина на нови тексас здолниште 2018 пролет здолниште во долго став секојдневен дупка тексас здолниште
zoom_in

Плус големина на нови тексас здолниште 2018 пролет здолниште во долго став секојдневен дупка тексас здолниште

DEN 1114.00 1358.40

Количина на стоки
check Тековен


Големина на Информации (cm) единица CM Прирачник за мерење, 2-3 CM грешка во рамките на националниот стандард грешка ГОЛЕМИНА должина Половината Колковите s 26 61 66 82 M 27 61 70 85 L 28 61 72 88 XL 29 61 74 92 2 XL 30 62 78 96 3 XL 31 62 80 100 4 XL 32 62 83 102 5 XL 33 62 86 106 6 XL 34 63 89 108 7 XL 36 63 92 110 8 XL 38 63 94 114 9 XL 40 63 98 118

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Декорација:
дупка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Материјал:
Памук
Половината:
Природни
Број На Модел На:
Q137

Најдобри понуди..