• Намалена цена
  • Неодамнешно
Човекот Жена Pleuche Velour Дебели Таи Чи Облека Кунг Фу Панталони Боречка Вештина taiji Панталони wushu Зимски Панталони
zoom_in

Човекот Жена Pleuche Velour Дебели Таи Чи Облека Кунг Фу Панталони Боречка Вештина taiji Панталони wushu Зимски

DEN 720.00 758.40

Количина на стоки
check Тековен


Човекот Жена Pleuche Velour Дебели Таи Чи Облека Кунг Фу Панталони Боречка Вештина taiji Панталони wushu Зимски Панталони
Опис :
Кунг Фу/Ву Шу/Таи Чи Chuan/Таи Ji Quan е Кинески форма на вежби, Кина е најстарата вера системи. Практиката од нив се корисни за здравјето и тоа е исто така суптилни, софистицирани и научниот метод на само-одбрана. Карактеристики : Стил : Кинески kungfu таи чи панталони таи ji панталони Повод : Таи Чи, Таи Ji, Кунг Фу, Wushu вежба Материјал : Pleuche Ткаенина (згусне топло) Сезона : Есен, зима Големина : S-XXL Применливи Пол : Унисекс (изберете големината поради вашата висина и тежина)
Големина Информации :
Ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење, ви благодариме!

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Боречки Вештини
Ткаенина Тип:
Velour
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
UPSEN
Материјал:
Rayon,Полиестер
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Тип На Објект:
Таи Чи панталони таи ji облека
Материјал:
pleuche
Пол:
Мажи, Жени
Затворање Тип:
Еластичен Појас
панталони стил:
bloomers
Дебелина:
Дебела дел
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Лабава
За сезоната:
Есен, Зима

Најдобри понуди..