• Неодамнешно
Бесплатен превозот/нерѓосувачки челик се спречи горат сува грејач цевка,греење елемент 3000 w,zhenneng електричен котел електрични цевка
zoom_in

Бесплатен превозот/нерѓосувачки челик се спречи горат сува грејач цевка,греење елемент 3000 w,zhenneng електричен

DEN 3215.52

Количина на стоки
check Тековен


Производот е со добра изолација, висока термичка ефикасност, добра механичка сила, за да го инсталирате и користите на е удобен и така натаму карактеристика. Издржливи, гаранција за половина година.
материјал : не ' рѓосувачки
моќност : 3000 W
напон : 220 V
главната примена : течни греење

Тип:
Електричен Бојлер Делови

Најдобри понуди..