• Намалена цена
  • Неодамнешно
мма т кошула борбата Рио Дух fightwear бокс дресови muay тајландски маици ММА дресови фитнес
zoom_in

мма т кошула борбата Рио Дух fightwear бокс дресови muay тајландски маици ММА дресови фитнес

DEN 1017.00 1070.40

Количина на стоки
check Тековен


мма т кошула борбата Рио Дух fightwear бокс дресови muay тајландски маици ММА дресови фитнес
* ММА борба дресови Muay Тајландски облека Бокс т кошула
* Кратко sleeve
* Флексибилен ткаенина
* Печатени шема VSZAP носи духот на референтната понуда за Интерконекција на Т-маица ! Статуа на Исус Христос Redentor во Рио де Жанеиро , кои се испечатени на предната страна од маицата, го симболизира духот на Рио де Жанеиро . VSZAP волкот главата ЛОГОТО е отпечатен o n грбот. Sleeve печатени со ORDEMË Бразилецот знаме, целата Т-маица е исполнет со Бразилскиот борбена атмосфера! Не само кога ќе се направи ММА, бокс, го носат во нормални времиња е, исто така, кул и удобно!

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Бокс
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ДАН SHUANG HAO
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Дише
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
VT001
Спорт Тип:
ММА борба, Бокс
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve:
Кратко sleeve ММА џерси бокс т кошула
Шема:
Печатени
Материјал:
Памук, Spandex

Најдобри понуди..