• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топол Воздух Топлина Пиштол BGA Desoldering Станица Алатка Електрична Енергија Алатка Бела AC напон 220V 300W за SOIC ЧИП QFP BGA седиште Намали
zoom_in

Топол Воздух Топлина Пиштол BGA Desoldering Станица Алатка Електрична Енергија Алатка Бела AC напон 220V 300W

DEN 645.00 816.00

Количина на стоки
check Тековен

Номинална Напон : 220 v Номинална Фреквенција : 50 HZ Номинална Моќност : 230 V
Број на модел : LS-300
Излезна моќност : 300 W температурата на работа : 250 - 300 Употреба :
1. во секое време ,можете да ја користите .! Топол Воздух Топлина Пиштол BGA Desoldering Станица Алатка .

Тип На Објект:
Филери, Лепила & Пломби
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
sikeo
Специјални Функции:
Електрични Топол Воздух Топлина Пиштол
Име На Модел:
топол воздух топлина пиштол
Објектот Ширина:
2.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
22cm
Точка име :
топол воздух топлина пиштол
Функција:
100% нови
Објектот Должина:
22cm
Номинална Напон:
220v
Номинална Фреквенција:
50Hz
Функција:
вклучете дизајн
операција:
Лесен за Ракување
топол воздух топлина пиштол:
BGA Desoldering Станица Алатка
BGA Desoldering Станица Алатка:
Електрични Топол Воздух Топлина Пиштол
Воздушен Пиштол:
BGA desoldering станица

Најдобри понуди..