• Намалена цена
  • Неодамнешно
Возљубени Ангел 8 Стил Деца Цртан Филм Куче Т-Маица Е Памук Есен Зима Децата Т Кошула Бебе Момчиња Девојчиња 1 - 6 Година
zoom_in

Возљубени Ангел 8 Стил Деца Цртан Филм Куче Т-Маица Е Памук Есен Зима Децата Т Кошула Бебе Момчиња Девојчиња

DEN 259.00 350.40

Количина на стоки
check Тековен

Купувачи се одговорни за сите се враќаат трошоците за превозот под никакви околности.Возљубени Ангел 8 Стил Деца Цртан филм Куче Т-Маица Е 100% Памук Есен Зима Децата Т Кошула Бебе Момчиња Девојчиња 1 - 6 Година Забелешка : 1 ве Молиме видете Големина Дефиниција, купи со претпазливост, ви благодариме 2 Прирачник за мерење може да биде 1-2cm отстапување 3 бојата на објектот може да биде малку посветли или потемни отколку слики Пакување : 1 Pcs Прекрасна Т-Маица Плаќање : прифаќаме само Alipay(Зачувам) . Врати/Политика За Наплата 1.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Сите пораки на налози НЕМА да се обработи за време на викенди и празници.

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
XBT2243
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни

Најдобри понуди..