• Намалена цена
  • Неодамнешно
НА COOLMIND смешни печатени обичните мажи т кошула кул darth vader мажите tee кошули, блузи мажите Т-маица памук 2017
zoom_in

НА COOLMIND смешни печатени обичните мажи т кошула кул darth vader мажите tee кошули, блузи мажите Т-маица

DEN 318.00 318.24

Количина на стоки
check Тековен


100% ПАМУК
Мери со рака може да се 1-3cm разлика.
подолу е табела за повикување само.
НА COOLMIND смешни печатени обичните мажи т кошула кул darth vader мажите tee кошули, блузи мажите Т-маица памук 2017
WHITE & MAROON
СВЕТЛО СИНА & МОРНАРИЦА
СИВА & КРАЛСКА СИНА
ЈАГЛЕН & ЦРНА
ПОВЕЌЕ ДИЗАЈНИ..

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
НА COOLMIND
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve

Најдобри понуди..