• Намалена цена
  • Неодамнешно
Цртан филм Девојка Печати Долг Ракав Т Кошули Блуза Блузи Деца Бебе Девојки маици за Девојки Женски Т-маица Деца детска Облека
zoom_in

Цртан филм Девојка Печати Долг Ракав Т Кошули Блуза Блузи Деца Бебе Девојки маици за Девојки Женски Т-маица

DEN 210.00 230.88

Количина на стоки
check Тековен


Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
HolyLamb
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex,Ацетат
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
Маици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees

Најдобри понуди..