• Неодамнешно
Лето женски Блузи Мода Кошули Вест Ракави О-Вратот Чипка Флорални Вест Блузи Тенок Фитнес Дами Кошула 2017
zoom_in

Лето женски Блузи Мода Кошули Вест Ракави О-Вратот Чипка Флорални Вест Блузи Тенок Фитнес Дами Кошула 2017

DEN 228.00

Количина на стоки
check Тековен


Жените Лето женски Блузи Мода Кошули Вест Ракави О-Вратот Чипка Флорални Вест Блузи Тенок Фитнес Дами Кошула 2017
Големина На Табелата
Големина
Биста
половината
Полите
Должина
S
79
69
84
59
М
83
73
88
60
L
87
77
92
61
XL
91
81
96
62
XXL
95
85
100
63
100% Сосема Нов.
Категории на производи : condole појас unlined горна облека
Површината материјал : модални
Стил : ОЛ патнички/костуми
Стил : condole појас тип
Led type : круг јака
Тип : вид на посветам на еден морал
Должина : краток став (40 см
Дизајн : други
Популарната елемент : шупливи надвор, перспектива
Боја : црна, бела
Големина : S, M, L, XL, XXL Модел : Т-094

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
TRUSTYIWEN
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
TS-094
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените

Најдобри понуди..