• Намалена цена
  • Неодамнешно
Лето Пролет Мода Т-Маица Tee Кошула Femme Tees Памук Секси Тенка Цврста Блузи
zoom_in

Лето Пролет Мода Т-Маица Tee Кошула Femme Tees Памук Секси Тенка Цврста Блузи

DEN 497.00 955.20

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
WAITSUN
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Копче
Број На Модел На:
2007 година
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди..