• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мажите Т Кошули Аниме Еден Удар Човек OK Дигитални Печатени Чешлани Памук Секојдневен Tee Кратко Sleeve т маица кошула Т
zoom_in

Мажите Т Кошули Аниме Еден Удар Човек OK Дигитални Печатени Чешлани Памук Секојдневен Tee Кратко Sleeve

DEN 512.00 575.52

Количина на стоки
check Тековен


Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
ГОРЧЛИВО КАФЕ
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток

Најдобри понуди..