• Намалена цена
  • Неодамнешно
YEMUSEED 2017 Жените Секојдневен Т кошула Мал Диносаурус Harajuku Kwaii Tee кошули, Блузи Панк Стил WMT307
zoom_in

YEMUSEED 2017 Жените Секојдневен Т кошула Мал Диносаурус Harajuku Kwaii Tee кошули, Блузи Панк Стил WMT307

DEN 235.00 335.52

Количина на стоки
check Тековен


Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) XS - - - - - S 40 94 - 63 15 М 41 96 - 65 16 L 42 98 - 67 17 XL 43 100 - 69 18 XXL - - - - - Една Големина - - - - - "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
WMT307
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Карактер
Бренд Име:
YEMUSEED
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
боја:
2 боја
Големина:
S M L XL
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди..