• Намалена цена
  • Неодамнешно
Човекот Си Tun Нови Kanye West Краток Дуксери Маскирани Т кошула Продолжување Продолжен преголеми Tyga Кул се Искинале Оштетени Т кошула Половина Hoody
zoom_in

Човекот Си Tun Нови Kanye West Краток Дуксери Маскирани Т кошула Продолжување Продолжен преголеми Tyga Кул

DEN 940.00 1343.52

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Големина:
S M L XL XXL
Стил:
Хип-хоп стил
боја:
бела црна, сива црвена зелена
Стил:
Streetwear

Најдобри понуди..