• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Mens ММА Фитнес Т Кошули Мода 3D Тинејџерски Волкот Долг Ракав Палата Компресија Кошула Bodybuilding Crossfit Бренд за Облека
zoom_in

2017 Mens ММА Фитнес Т Кошули Мода 3D Тинејџерски Волкот Долг Ракав Палата Компресија Кошула Bodybuilding Crossfit

DEN 480.00 684.96

Количина на стоки
check Тековен

Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-2 см (0.39-1.18 инчи) се разликува поради прирачник за грешка при мерење, ви благодариме за yourunderstanding. (Сите мерења во сантиметри и инчи) 2. Руската Федерација Купувачи, ве молиме ги споделите со нас вашите три зборови полно име како frist името + медиум името + 3 име. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен за викенд или празник, среќни да ги купите тука. 4. Оваа големина на т-маица е големината на Азија, на помала големина од сад. 5. Ние ќе брод пакет рок од 3-7 дена по уплатата. 6. Ве молиме имајте во предвид вашата тежина, висина, при поставувањето на цел ако не сте сигурни за вашата големина.

Големина:
Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Стил:
редовни ракав
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
codylundin
Стил:
Повик

Најдобри понуди..