• Неодамнешно
Мајлс Дејвис џез мода т кошула мажите на жените врвот tee item NO-RSHSSDX184
zoom_in

Мајлс Дејвис џез мода т кошула мажите на жените врвот tee item NO-RSHSSDX184

DEN 407.52

Количина на стоки
check Тековен

Рака мерење,1-3cm грешка,ве молиме имајте во предвид. Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА,Тоа е 1-2 големина Помала од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU/ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Можете да ги оставите порака за вашата висина(cm) или тежина (кг),ние можеме да ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме! ГОЛЕМИНА, ФОРМА, Големина S = Европската големина 44 = НАС големина XXS = 160/80a(ширина 43.5 cm / должина 60см) Големина M = Европската големина 46 = НАС големина XS = 165/84a(ширина 46.5 cm / должина 62cm) Големина L = Европската големина 48 = НАС големина S = 170/88a(ширина 48.5 cm / должина 65cm) Големина XL = Европската големина 50 = НАС големина M = 175/92a(ширина 52cm / должина 68cm) Големина 2 XL = Европската големина 52 = НАС големина L = 180/96a(ширина 54cm / должина 72cm) Големина 3 XL = Европската големина 54 = НАС големина XL = 185/100a(ширина 56cm / должина 74cm) Бидејќи различни производни пакети, боја на облека и слики може да се суптилни разлики. На пример, каки боја ќе биде малку посветла, сива боја бојата е посветла. Некои слики имаат не ажурирање толку брзо сепак, ве молиме видете на боја картичка подолу внимателно пред да го купат. Ако се земе предвид боја разлики многу, ве молиме контактирајте ме пред да го купат, ќе ви го испратам слики за вашиот објект.Благодарам многу.
Вистински снимање на печатење
Ткаенини

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Кратки Ракави
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
toprasta
Стил:
Streetwear
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток

Најдобри понуди..