• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жените Лето, Т-Маица Облека Кошула О-вратот Polka Точки Кратки Блузи Дното Блузи Жените Облека 2017
zoom_in

Жените Лето, Т-Маица Облека Кошула О-вратот Polka Точки Кратки Блузи Дното Блузи Жените Облека 2017

DEN 146.00 205.44

Количина на стоки
check Тековен

Големина биста рамо должина на ракав М 86cm/34.65" 38cm/14.96" 16cm/6.30" 61cm/24.02" L 90cm/36.22" 40cm/15.75" 16cm/6.30" 62cm/24.41" XL 94cm/37.79" 42cm/16.54" 17cm/6.69" 63cm/24.80" XXL 98cm/39.37" 44cm/17.32" 17cm/6.69" 64cm/25.20"
Белешки : 1 инч = 2.54 см 1. Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, Вклучуваат : 1*T-Shirt

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
WEIXINBUY
Број На Модел На:
О деколте, T-shirt
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Polka Dot

Најдобри понуди..