• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла продаде брендот секси Ms блузи чист памук, со градите подлога т-маица градник жените дома tees кратки ракави Т-маица женски едно парче градник
zoom_in

Топла продаде брендот секси Ms блузи чист памук, со градите подлога т-маица градник жените дома tees кратки

DEN 904.00 1103.04

Количина на стоки
check Тековен


Начин На Плаќање : 1.Ние прифаќаме alipay тука. 2.Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. (Master Card, Visa, Beleto ,Маестро, QIWI, Western union..) Пратката 1.Ние брод на светот, освен некои земји и APO/FPO, 2.Повеќето наредби обично брод во рок од 3 дневна по вашата исплата е листа. Понекогаш може да се 5-7days. 3.Кина Пост Воздух Mail потребни околу 10-30days. за да се дојде ,но, Русија и Бразил потреба за 40days. 4. Кога ќе изберете локација за подигнување на кои ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL или посебни воздушна линија или други брза испорака, се потребни околу 3-7days за пристигнување по налози за испорака надвор. Враќање&Наплата 1.Кога ќе добиете предмети, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас директно пред отворите спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. 2. Ние им овозможи размена на друга верзија ако сте незадоволни со производот, меѓутоа мора да се има freightage на враќање и замена . купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот. 3.Ако се добие погрешен ред, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на наплата или да го препрати вас. За Повратни Информации 1.Позитивни повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас! 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.Ви благодариме.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
Awodofaa
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Акрилик,Модални,Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
S~2XL
Декорација:
Никој
Стил:
Новина

Најдобри понуди..