• Намалена цена
  • Неодамнешно
TARCHIA Бренд 2018 Нови Лето Памук О-Вратот машки Маици Мода Yonger Кратко Sleeve Секојдневен Облека СРЕЌЕН МЕ Tees Блузи
zoom_in

TARCHIA Бренд 2018 Нови Лето Памук О-Вратот машки Маици Мода Yonger Кратко Sleeve Секојдневен Облека СРЕЌЕН

DEN 397.00 651.84

Количина на стоки
check Тековен


Здраво,драги : )
ако ви се допаѓа објект,можете да нарачате,
објектите се сите Евра големина,ако не се сигурни што големината можете да изберете,
можете да контактирате со мене, да ми кажете вашата висина и тежина , јас може да ви помогне да ја избере големината,
ако сакате некои попуст ,можете исто така да контактирате со мене ,јас може да ви помогне промена на цена!
ние ќе го испрати предметот откако ќе се плати, како е можно поскоро!

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
TARCHIA
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
СРЕЌЕН МЕ

Најдобри понуди..