• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жените Хип Хоп Мачка Yogaa т-маица веб-Сајт GF Хедер Т Кошули Класична Јака Блузи Најдобро Продаваните
zoom_in

Жените Хип Хоп Мачка Yogaa т-маица веб-Сајт GF Хедер Т Кошули Класична Јака Блузи Најдобро Продаваните

DEN 648.00 1200.00

Количина на стоки
check Тековен

Сите наши слики може да се печати на мажи/жени, Долги/Кратки Ракави, ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
Детали За Производот :
1. Сите Tshirts се во Азија Големина Помала од НАС и Евро Големина, Pls Проверете ја големината пред да се купи.
2. Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
3. Сите наши производи се со висок квалитет направи,никогаш нема да згаснат. Ќе добиете она што го плаќаат.
Бренд :
Производот Се Прикаже :
Пратката Методи :
1). Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да
решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
2).Вашето задоволство е навистина важно за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, DHL, e Packet,Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :
· 1. Сите предмети во нашата продавница ќе бидат тестирани пред пакување.
· 2.Ако не сте задоволни со нашите производи ,тоа може да биде retumed во 7 дена откако ќе се регистрираа пакет
· 3.Ние ќе рефундирање на вашите нарачки веднаш штом ќе може да.
· 4.Ве молиме да се забележи дека returened точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање такси превозот.

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HU&GH
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
12270653-UM
Стил:
Новина
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Материјал:
100% Памук
жените големина:
S,M,L,XL
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Шаблон Тип:
дигитален печатење
Јака:
Околу Врат
Стил:
Моден неврзан
превозот:
Бесплатен превозот за Повеќето Contries
боја:
Црна,Бела,Сива,Црвена,Морнарица,Зелена,Розова,Виолетова,сина,Жолта

Најдобри понуди..