• Намалена цена
  • Неодамнешно
Пролет Деца Девојка Т кошула 2017 Цртан филм Писмо Момче Деца Облека Т-маица Есен Елени Печати Спојување Бренд Бебе Облека Топ Девојки
zoom_in

Пролет Деца Девојка Т кошула 2017 Цртан филм Писмо Момче Деца Облека Т-маица Есен Елени Печати Спојување Бренд

DEN 313.00 522.24

Количина на стоки
check Тековен

Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Русија/USA/Франција/Велика Британија/Украина/Австралија/Германија/Канада обично преку е-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги.54 см
Децата НИ Големина
Должина На Врв
Мишка Должина На Ракав
Биста*2
Ознака Големина
12 M
38 cm
27 см
28*2 см
90
24 M
40 см
29 см
29*2 см
100
3 T
42cm
31 см
30*2 см
110
4 T
44 cm
33 cm
31*2 см
120
5 T
46 см
35 cm
32*2 см
130
. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Адреса за е токму вашиот Превозот Адреса.Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Ви благодариме однапред за вашата соработка!
1. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.Ние ги испратите стоки за вашиот Aliexpress Адреса.
[ ИМЕ на ПРОИЗВОД ] Пролет Деца Девојка Т кошула 2017 Цртан филм Писмо Момче Деца Облека Т-маица Есен Елени Печати Спојување Бренд Бебе Облека Топ Девојки
[БОЈА] Розова + Бела , Црна + Бела
[SIZE] 90-100-110-120-130 Одговараат за 12 M - 5 T години Девојки
[ТКАЕЊЕТО] Памук + Полиестер
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата,на возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца.

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T, 5T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SOSOCOER
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
LXM2016102402
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Англија Стил
Облека Должина:
Редовни

Најдобри понуди..