• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Плус Големи Голема Големина Жените Долг Ракав Блузи 4XL Мода Блуза Солидна V Деколте, Кошула Облека Обичните Летната Кошула 5XL 6XL
zoom_in

2017 Плус Големи Голема Големина Жените Долг Ракав Блузи 4XL Мода Блуза Солидна V Деколте, Кошула Облека Обичните

DEN 719.00 946.08

Количина на стоки
check Тековен


$ДОЛАРИ 10.92
$11.98 ДОЛАРИ
$ДОЛАРИ 13.98
$ДОЛАРИ 12.71
$ДОЛАРИ, 12.98
$11.98 ДОЛАРИ
$ДОЛАРИ 12.91
Големина
Како да се измери вашето тело?
а) Биста
*Ова не е вашиот градник големина!
*Носат на unpadded градник (вашиот фустан ќе имаат вграден градник)
*Да се релаксираат раце на страни
*Повлечете лента низ најголем дел од биста
б) Половината
*Најдете природни половината
*Ова е најмалиот дел од половината
*Обично околу 1 во. над папокот
*Чувајте лента малку лабава за да се овозможи за дишење соба
в) Хип
*Најдете на најширокиот дел на колковите
*Обично околу 7 во. подолу природни половината
*Лента треба да се четка во двете hipbones
d) Внатре нога должина
$ДОЛАРИ 10.92
$11.98 ДОЛАРИ
$ДОЛАРИ 13.98
$ДОЛАРИ 12.71
$ДОЛАРИ, 12.98
$11.98 ДОЛАРИ
$ДОЛАРИ 12.91

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
COCOEPPS
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
sequined кошула
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Големина:
Large size women clothing
Материјал:
Chiffon
датум:
201703222

Најдобри понуди..