• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Лето Европската Мода Бела Црна Блуза Жените Долг Ракав Чиста Turtleneck Мрежа Врвот Транспарентен Нето
zoom_in

2017 Лето Европската Мода Бела Црна Блуза Жените Долг Ракав Чиста Turtleneck Мрежа Врвот Транспарентен Нето

DEN 337.00 518.40

Количина на стоки
check Тековен


[xlmodel]-[size]-[9999] Мерење Во CM Големина на Градите Должина на Ракав Слободни 78-110 60 51
Мерење Во Инчи Големина На Градите Должина На Ракав Слободни 30.7 - 43.3 23.6 20.1
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[38361]
[xlmodel]-[custom]-[8888]
Здраво, драги купувачот, ви благодарам многу за вашето внимание до нашата продавница. пред да ја купите, ве молиме да ги минута го прочитате следново :
1. Ние сме фабрика директно продавање на облека, не midddle дел , што значи вие ќе добиете модел тука, со добра цена и, исто така, квалитетот е guranteed.
2. Обичај се направи објектот се добредојдени .
3. Било која цел еднаш за време на одредено количество, ние ќе ви ги понудиме побрз shippment како DHL, EMS , бидете сигурни дека ќе го добиете парцела побрзо.
4. Пред место со цел, ве молиме прочитајте ја големината на табелата ние се нудат внимателно , за рачно мерење, pls љубезно дозволете грешка 1-3cm , и, исто така, обично Кинески е помала од НАС/ЕУ големина, но ова е исто така, во зависност од модели, ако не сте сигурни за тоа, ве молиме consut продавачот прво.
5. На пик на ставка опис се вистински слик преземат, но поради различни компјутерски moniters, може да биде одредена боја разлика.
[xlmodel]-[custom]-[38199]

Големина:
One Size
Бренд Име:
Hermicci
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Шупливи Надвор
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
003
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените

Најдобри понуди..