• Намалена цена
  • Неодамнешно
Лето Стил 2018 Жените ClassiCasual Лабава Chiffon Блуза Кошули Бохемски Флорални Печатени Долго Кимоно Јакна Outwear Плус Големина
zoom_in

Лето Стил 2018 Жените ClassiCasual Лабава Chiffon Блуза Кошули Бохемски Флорални Печатени Долго Кимоно Јакна

DEN 570.00 1018.56

Количина на стоки
check Тековен


Лето Стил 2017 Жените Classi Casual Лабава Chiffon Блуза Кошули Бохемски Флорални Печатени Долго Кимоно Јакна Outwear Плус Големина
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Големина:
XS, S, M, L, XL
Бренд Име:
Weiweihu
Материјал:
Акрилик
Облека Должина:
Долго
Стил:
Бохемски
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
PXL022#
Пол:
Жените

Најдобри понуди..