• Намалена цена
  • Неодамнешно
GUYUNYI Блуза Секојдневен Кошула Женски Памук, Лен Blusas 2017 Пролет Долга Блуза Женска Кошула Долги Ракави Кошули, Блузи Дами Y88
zoom_in

GUYUNYI Блуза Секојдневен Кошула Женски Памук, Лен Blusas 2017 Пролет Долга Блуза Женска Кошула Долги Ракави

DEN 766.00 1298.40

Количина на стоки
check Тековен


Cm Конверзија инчи : 1cm = 0.3937 Инчен М-Биста : 98 см ; Рамо : 38 cm ; Ракав Должина : 57 cm ; Должина : 89 см, L-Биста : 102 cm ; Рамо : 39 см ; Ракав Должина : 57.5 cm ; Должина : 90 cm XL-Биста : 106 cm ; Рамо : 40 cm ; Ракав Должина : 58 cm ; Должина : 91 cm XXL-Биста : 110 cm ; Рамо : 41 cm ; Ракав Должина : 58.5 cm ; Должина : 92 см Забелешка : Прирачник за Мерење Лесно може Да Води до 1-3 CM Грешки. БОЈА РАЗЛИКА Како што сите знаеме, на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики. За царина,постои било царина? 1.Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Што да правам кога купување заштита времето истекува? 2.Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди. 2.Ако не се задоволни нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас со GUYUNYI пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот. 3.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Бренд Име:
GUYUNYI
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
Y088
Шаблон Тип:
Polka Dot
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Стил:
Редовни
соодветни сезона:
Пролет, Есен Blusas
боја:
Памук, Лен Blusas
Женски Блузи & Кошули:
Outwear Chemise Блузи
Место на Orgin:
Евтини Облека - Кина

Најдобри понуди..