• Намалена цена
  • Неодамнешно
Леопард блуза кошула жените плус големина ракави лак водат руно жените blusa женски блузи blusas feminina 2017 жените блузи
zoom_in

Леопард блуза кошула жените плус големина ракави лак водат руно жените blusa женски блузи blusas feminina 2017

DEN 780.00 1200.00

Количина на стоки
check Тековен


ГОЛЕМИНА ДОЛЖИНА(cm) РАМО(cm) БИСТА(cm) ПОЛОВИНАТА(cm) S 53 30 80 68 M 54 31 84 72 L 55 32 88 76 XL 56 33 92 80
ве молиме љубезно ја прифати толеранција во рок од 2-3cm.

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Полиестер,Ацетат
Стил:
Повик
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
XMN008
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Износени
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Леопард
Ткаенина Тип:
Џерси
Бренд Име:
guoran

Најдобри понуди..