• Намалена цена
  • Неодамнешно
кимоно Тексас Кошула Кратко Sleeve Женска Блузи Chemise Femme Сечење на Врвот Секси Кратки Фармерки Маица, Блуза Лето Кул Женски Кошули
zoom_in

кимоно Тексас Кошула Кратко Sleeve Женска Блузи Chemise Femme Сечење на Врвот Секси Кратки Фармерки Маица,

DEN 669.00 1095.84

Количина на стоки
check Тековен


Оваа тексас кошула се многу модата , материјалот е многу кул , погодна за летен Големина Биста : cm/инчен Рамо : cm/инчен Ракав : cm/инчен Пред должина : cm/инчи Назад должина : cm/инчен XS 86cm/33.85" 36cm/14.17" 41 cm/16.14 и делови" 54cm/21.45" 37cm/14.76" S 90cm/35.43" 37cm/14.56" 42 см/16.53" 56cm/22.04" 39cm/15.35" М 94cm/37.00" 38cm/14.96" 43 cm/16.92" 57cm/22.63" 40cm/15.94" L 98cm/38.58" 39cm/15.35" 44cm/17.32" 59cm/23.22" 42cm/16.53" XL 102cm/40.15" 40cm/15.74" 45 cm/17.71" 60cm/23.81" 43cm/17.12" XXL 106cm/41.73" 41cm/16.33" 46 cm/18.11" 60cm/23.81" 45см/17.71" XXXL 110cm/43.30" 43cm/16.92" 47 cm/18.50" 61cm/24.01" 46cm/18.30"
Ве молиме имајте во предвид мерка грешка во рок од 1 до 3cm е нормално

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Рк-031
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Тексас
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
RUORU

Најдобри понуди..