• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Жените Chiffon Блуза Пред Двојно Flounced Peplum Долг Ракав Стојат Јака Волан Врвот Блуза Канцеларијата Дама Солидна боја на Кошула
zoom_in

2017 Жените Chiffon Блуза Пред Двојно Flounced Peplum Долг Ракав Стојат Јака Волан Врвот Блуза Канцеларијата

DEN 598.00 1086.72

Количина на стоки
check Тековен


започнете Цена : $ 23.50 $ 16.45 Цена : $ 29.00 $ 15.95 Цена : $ 29.43 $ 16.19 Цена : $ 17.00 $ 9.35
крајот, Како да се измери : Да се избере правилната големина за вас од страна на мерење на вашето тело, како се следат
Производ одржување :

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Микрофибер
Стил:
Формално
Јака:
Стенд
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Возбудува
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди..