• Намалена цена
  • Неодамнешно
нови дијаметар 7cm рака за шиење не-токсични сунѓерот мека безбол пракса обука бејзбол топки спортски тим игра
zoom_in

нови дијаметар 7cm рака за шиење не-токсични сунѓерот мека безбол пракса обука бејзбол топки спортски тим игра

DEN 186.00 218.40

Количина на стоки
check Тековен

2 Бразилецот клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ).
СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ : 1. Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот. дијаметар : 7cm
Информации за исплата прифаќаме Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.мека текстура 3. Сите наредби обично се испраќаат надвор рок од 3 работни дена за плаќање добиваат избришани.Ние не се одговорни за било каква физичка штета или штетата е /се резултат на купувачот злоупотреба Повратни информации Сите позитивни повратните информации се ценат . За царинските прогласи Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух mail by default 7 долари, Ако изберете да испратите express (DHL , Fedex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење). И ние ќе го прават истото за вас. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 Германија клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број.Ние обезбедуваме 1 година гаранција . Носат-отпор 5. Време на испорака : Можеме да ја пратите пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 15-35 работни дена.солидна 4. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Сина
Големина:
Other
Бренд Име:
ENNJOI
Тип:
Топката
Употреба:
Вежба Бејзбол
Применливи Луѓе:
Машки
Број На Модел На:
lyp5095lc
Пополнување:
Сунѓерот
Изведени Серија:
Други
Површината Материјал:
Сунѓерот
категорија:
Бејзбол

Најдобри понуди..