• Намалена цена
  • Неодамнешно
COSPOT Новороденче Муслин Ќебе Младата Памук 6 Слоеви Газа Бања Пешкир Бебе Swaddle Ќебиња Држете го Обвива 2018 Нови Пристигнување 15F
zoom_in

COSPOT Новороденче Муслин Ќебе Младата Памук 6 Слоеви Газа Бања Пешкир Бебе Swaddle Ќебиња Држете го Обвива

DEN 856.00 1007.52

Количина на стоки
check Тековен


COSPOT Новороденче Муслин Ќебе Младата 100% Памук 6 Слоеви Газа Бања Пешкир Бебе Swaddle Ќебиња Држете го Обвива 2018 Нови Пристигнување
Материјал
100% Памук 6 Слоеви Guaze
Боја
како слики
Големина
Бесплатни Големина(120cm * 120cm),Тежината е 510g
Пакет
1 Pcs
Забелешка
Големина на Табелата има 1-3cm грешка;Pls се провери пред да се става ред
Нашата Фабрика
Транспорт Распоред
Плаќање
1)Пред да плаќаат вашата нарачка pls контакт сите детали со нас, inculde цената и ставка детали.
2) Pls плати во рок од три дена, па можеме да брод за да што побрзо.
3)За големите трговија на големо, ние ќе ви даде satisified попуст, можете да контактирате со нас во секое време.
Повратни информации
Ве молиме, напишете преглед со 5 ѕвезди повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со предмети;
Ве молиме контактирајте со нас на прво ако не сте задоволни со предмети, ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми се додека вашиот задоволни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како да одберете големина?
A : Сите големина на детска облека се НИ големина која е definded според бебе возраст (годишно или месечно). Вие треба да се однесуваат на големината на табелата и вашето бебе на возраст, висина за да одберете големина пред да се одржи на наредби.
П : Како да ја плати?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка, moneybooker; Т/T и така натаму.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
новороденче бања пешкир
бебе swaddle

Возрасна Група:
Бебиња
Бренд Име:
COSPOT
Број На Модел На:
новороденче муслин ќебе
Големина:
120cm * 120cm
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Животните
Име:
Бебе swaddle Ќебе
Тип:
муслин ќебе
Шаблон Тип:
Животно, Печати, Геометриски
Број На Модел На:
бебе ќебе
Сезоната:
Лето, Есен, Пролет
Одделот За Името:
Бебе, Бебе, Новородените
Точка име :
бебе бања пешкир
Име на производ:
Памук Заврши, Муслин Swaddle
Стил:
Преубава, Симпатична, Мода

Најдобри понуди..