• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мека Бебе Перница на Спиење Слон Кукла Мека Кадифен Работи Играчки Lumbar Перница Перница Божиќ подарок
zoom_in

Мека Бебе Перница на Спиење Слон Кукла Мека Кадифен Работи Играчки Lumbar Перница Перница Божиќ подарок

DEN 999.00 1051.20

Количина на стоки
check Тековен


Мека Слонче Перница Деца Перница За Спиење Соба Бебе Перници, Постелнина Кукла Седиште Перница Деца Играчка
Боја : имаме 4 бои за да го изберете, СиваСинаЖолтаРозова.
Димензии : 60cm*45*23cm.
Животни : Слон
Материјал : Ткаенина,Памук
Пакет тежина : 0.8 kg

Возрасна Група:
Бебиња
Возраст Опсег:
19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Пополнување:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
DMP
Функција:
Анти-Статички
Тежина:
1.1-2 pounds
Шаблон Тип:
Животните
Специјални Функции:
Мулти-функционална
Број На Модел На:
ddd
Материјал:
100% Памук
Обликот:
триаголник

Најдобри понуди..