• Намалена цена
  • Неодамнешно
Деца Слон Перница Деца Перници Големи Кадифен Слон Играчка За Деца Спиење Назад Перница Кукла Седиште Перница Деца Играчка
zoom_in

Деца Слон Перница Деца Перници Големи Кадифен Слон Играчка За Деца Спиење Назад Перница Кукла Седиште Перница

DEN 999.00 1051.20

Количина на стоки
check Тековен


Мека Слонче Перница Деца Перница За Спиење Соба Бебе Перници, Постелнина Кукла Седиште Перница Деца Играчка
Боја : имаме 4 бои за да го изберете, СиваСинаЖолтаРозова.
Димензии : 60cm*45*23cm.
Животни : Слон
Материјал : Ткаенина,Памук
Пакет тежина : 0.8 kg

Возрасна Група:
Бебиња
Возраст Опсег:
19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Пополнување:
Полиестер / Памук
Функција:
Анти-Статички
Број На Модел На:
dd
Тежина:
1.1-2 pounds
Шаблон Тип:
Животните
Специјални Функции:
Мулти-функционална
одделение:
одделение А
Обликот:
Колона
Материјал:
100% Памук

Најдобри понуди..