• Неодамнешно
Cosymat -0-8 Месеци Главата Квалитативни Перница Младата Позиционирање Латекс Перница Бебе Перница Новороденче Перница За Спиење
zoom_in

Cosymat -0-8 Месеци Главата Квалитативни Перница Младата Позиционирање Латекс Перница Бебе Перница Новороденче

DEN 1199.52

Количина на стоки
check Тековен


Cosymat -0-8 Месеци Главата Квалитативни Перница Младата Позиционирање Латекс Перница Бебе Перница Новороденче Перница За Спиење
Големина на : 55*38cm,дебелина : 2-3cm
Возраст : 0-8months
НОВИ COLORWAY ПРИСТИГНУВАЊЕСина

Возрасна Група:
Бебиња
Возраст Опсег:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци
Функција:
Терапија
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Полиестер / Памук
Пополнување:
100% Полиестер
Тежина:
0-1 pounds
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
JJOVCE
Број На Модел На:
Малку Свинче
одделение:
одделение А
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди..