• Неодамнешно
Бебе Grils Момчиња Одговара на Облека 2017 Пролет/Есен Памук Шарени Бебе Девојки Поставите Деца Облека Поставува Девојки Облека 3M-24M
zoom_in

Бебе Grils Момчиња Одговара на Облека 2017 Пролет/Есен Памук Шарени Бебе Девојки Поставите Деца Облека

DEN 464.64

Количина на стоки
check Тековен


започнете
Производи Детска Облека 2017 Пролет/Есен Бебето Девојки Памук Поставите Деца Облека Поставува Бебе облека Големини
70=7-9 MT 80=10-12-M 90=13 M-18 МИЛИОНИ-24 M
(Можете да изберете големината она што го сакате) Материјал (65% Памук +35% Полиестер) Боја 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Мека индекс : Мека Умерена Haro Superhard Дебелина, индекс : Тенок Умерена Дебелина, се Згусне Еластична индекс : Нема еластична Умерена Микро игра Супер еластичен Верзија на индекс : Тесни Тенок Умерена Лабава
Големина на слика Должина Градите Панталона Должина Колковите Возраст Висина 70 31 48 39 54 3-6 M / 80 33 50 42 56 9-12 M / 90 35 52 45 58 18-24 M / 100 37 54 48 60 3 T / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /
Топло прашува :
1. Ние се "cm" како на пресметување на единицата.
2. Според бебе е вистински висина, ве молиме изберете (податоци), како што се рамо ширина, градите обем;
3. Производот верзија за големината, затоа што децата се изгради разлика од земја до земја, ве молиме разумен избор кога шопинг;
4. Податоците се за повикување само, 1-3 см грешка при мерење спектар големина Е нормално.

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
Сет
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Шарени
Outerwear Тип:
Вест
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
боја:
Розова, Црвена, Темно Сина, виолетова

Најдобри понуди..