• Намалена цена
  • Неодамнешно
светлината multicolor бебе се хранат стол мултифункционален преносни укината бебе дете јадење стол за 1-10 години бебето може да се вчита 70kg
zoom_in

светлината multicolor бебе се хранат стол мултифункционален преносни укината бебе дете јадење стол за 1-10

DEN 4349.00 4727.04

Количина на стоки
check Тековен


светлината multicolor бебе се хранат стол мултифункционален преносни укината бебе дете јадење стол за 1-10 години бебето може да се вчита 70kg
Име : бебе се хранат чаир
осум боја за да изберете
висок товарот, може да се вчита 70kg
protable количка за бебе чаир
suiable за 1-10years стариот бебе

Тип:
Бустер Седишта
Шаблон Тип:
Цврста
Возраст:
0-10 години
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Мини
Име:
бебе се хранат чаир
Тип:
бебе се хранат чаир
Свитлива:
Yes
Товарот:
може да се 70kg
Боја Класификација:
осум боја за да изберете
Стил:
Portable (мал)
Текстурата на материјалот:
Метал
Применливи Возраст:
1-10years стари
стол висина:
98CM
Потекло:
Кина

Најдобри понуди..