• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови 2017,Лето Бебе Девојка се Облекуваат,Цвет Везови Облека,Новороденче,Години,Бебе Девојка Облека,за 3-18 МИЛИОНИ Бебе
zoom_in

Нови 2017,Лето Бебе Девојка се Облекуваат,Цвет Везови Облека,Новороденче,Години,Бебе Девојка Облека,за 3-18

DEN 429.00 571.20

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Материјал : Памук
Боја : како на сликата шоу
Големина : 5,7,9,11
Големина детали :
НИ Големина
Големина
Должина(cm)
Биста(cm)
Висина(cm)
3 M/6 M
5
38cm
24*2cm
60-66cm
9 M
7
41cm
Беа 25,5*2cm
66-73cm
12 M
9
44cm
27*2cm
73-80см
18 МИЛИОНИ
11
47cm
28.5*2cm
80-90cm
1.Бидејќи на различни мерни методи, Pls дозволете 2 cm грешка.
Објектот СЛИКА :
Друга девојка се облекуваат можеби ќе сакате :
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 1-4 дена.Ние ги доставуваме во светот превозот,освен ограничени земји и ние не бродот да APO/FPO.
За клиентите :
За seckill во акции, стоки, ве молиме изберете ја вашата големина и боја на вашите миленичиња сакаат! Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail!
За промет на големо со стоки, ве молиме ни e-mail проверете ја состојбата и кажете ни ја вашата e-mail. Ние ќе ви испратиме најдобра цена понуда и најдобра цена на превозот надомест според својата цел. Ако имате изразат сметка, како што се UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ или нешто друго, ние, исто така, може да ви испрати по товарни се соберат!
Испорака :
Ние сме воопшто одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Времето за испорака е за 7-15 дена за повеќето contries,но понекогаш тоа ќе потрае подолго поради некоја причина. Ако не го добиете вашиот објект за 4 недели,ве молиме контактирајте ме,јас ќе ги провери за вас.
Повратни информации :
Откако сте ги добиле вашите производи,ве молиме да земе еден момент за да ни остави позитивни повратни информации ,тоа е многу важно за нас .
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемот со вас.

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
T17031702
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
Стил:
Повик
Вистински Слики:
Yes
Материјал Состав:
Памук
фустан стил:
A
Јака:
o
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Hyweacvar
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук

Најдобри понуди..