• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла модели бебе љубов розова серија платно чевли Gao Bang Дете девојки да научат прво одење чевли мека пластика дното отворено чевли 3x6
zoom_in

Топла модели бебе љубов розова серија платно чевли Gao Bang Дете девојки да научат прво одење чевли мека пластика

DEN 475.00 564.96

Количина на стоки
check Тековен


Топла модели бебе љубов розова серија платно чевли Gao Bang Дете девојки да научат прво одење чевли мека пластика дното отворено чевли 3xz6
1. Услови : 100% сосема нови, високо квалитетни Материјали : платно 3. Димензии : cm вештачки грешка мерење на вистинската големина : за 0-14 месеци бебето околу 5 11cm 6 12 cm 7 13 cm 1 инч = 2.54 см 5. Вклучува : Еден пар на чевли. 6. Карактеристики : (1). Дизајнот е толку симпатична и убава. (2). Материјалот е многу мека. (3). Многу не се лизга За Shippment 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! Ви благодариме за вашата посета, ви посакувам среќен шопинг. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Чевли Големина:
5, 6, 7
Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Т-врзани
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Сите Сезони
Горниот Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Срце Облик
Бренд Име:
MiYuebb
Име На Производ:
чекор чевли
Материјал:
Платно
Производ големина:
Види детали за големината на табелата зад
Пакување:
opp
Информации За Производот Код:
3xz6
Погоден за оваа сезона:
Пролет, Лето, Есен
Стил:
стилски, симпатична
Предности:
убава дизајн, одличен квалитет

Најдобри понуди..