• Намалена цена
  • Неодамнешно
Симпатична Дете Патики Новородено Бебе Чевли Девојки Laces Мека Единствена Првиот Вокер
zoom_in

Симпатична Дете Патики Новородено Бебе Чевли Девојки Laces Мека Единствена Првиот Вокер

DEN 127.00 154.56

Количина на стоки
check Тековен


Младата Новороденче Девојки Polka Точки Срцето Есен Чипка-До Првиот Пешаци Патики Чевли Деца Класичен Секојдневен Чевли
100% Сосема нов и висок квалитет!
Ткаенината е многу удобен за бебето да се носат во пролет, лето, есен.
Единствена на чевли е меки и тенки погодна како бебе prewalkers.
Спецификации :
Стил : Случајни Креветчето Чевли
Материјал : Памук
Боја : Розова,Сива
Големина : 11/12/13 (Одговара За 0-18 месеци Бебе)
Забелешка : ве Молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
Големина Единствена Должина Единствена Ширина Препорачува Возраст
S 11cm/4.33" 5.6 cm/2.2'' 0-6 месеци
М 12cm/4.72" 5.9 cm/2.30'' 7-12 месеци
L 13cm/5.12" 6.1 cm/ 2.4'' 13-18 месеци
Answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да се 0.5-1cm грешка. Ви благодариме за вашиот разбере.
Пакетот Вклучува :
1 Пар Бебе Чевли
'

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Шаблон Тип:
Polka Dot
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
WEIXINBUY
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
Памук
Горниот Материјал:
Платно
Пол:
Бебе Девојка

Најдобри понуди..