• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Деца Деца Девојки Платно Цвет Мека Soled Креветчето Лизга-На Плитки Чевли Платно Бебе Чевли Новороденче 0-18 МИЛИОНИ
zoom_in

2017 Деца Деца Девојки Платно Цвет Мека Soled Креветчето Лизга-На Плитки Чевли Платно Бебе Чевли Новороденче

DEN 144.00 144.48

Количина на стоки
check Тековен


Доенчиња Деца Девојки Принцеза Bowknot Бебе Canvas Dress Чевли Деца Мека Soled Против пролизгување Креветчето Чевли Prewalker Новородените да 18 МИЛИОНИ
100% сосема нов и со висок квалитет
Многу убава модерен и Неформални
Материјал : Платно
Стил : Креветчето Чевли
Боја : Розева
Модел : Цвет Шема Единствена, Bowknot
Големина : S/M/L (Одговара За 0-18 Месеци Бебе)
Објектот Вклучува : 1 Пар Бебе Чевли
Големина Референца : 1inch=2.54 см
Подолу Возраст е за вашиот референца САМО, ве молиме изберете големина со Единствена Должина, ви благодарам.
Големина Единствена Должина Единствена Ширина Препорачуваме за Дете
S/0-6 M 11cm/4.33" 5.0 cm/1.96" 0-6 Месеци
M/7-12 M 12cm/4.75" 5.5 cm/2.16" 7-12 Месеци
L/13-18 МИЛИОНИ 13cm/5.12" 5.8 cm/2.28" 13-18 Месеци
Убави чевли се многу Мека & Против пролизгување, која може да се Задржи вашето бебе удобно & стабилна. Најдобри Prewalker за вашето бебе.
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
Kacakid
Outsole Материјал:
Памук
Горниот Материјал:
Платно
Пол:
Бебе Девојка

Најдобри понуди..