• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нов Стил Слатка Симпатична Слободно Мери Џејн Принцеза Балет Prewalkers Младата Години Влакнести Топката Прво Пешаци Pram Креветчето Bebe Чевли
zoom_in

Нов Стил Слатка Симпатична Слободно Мери Џејн Принцеза Балет Prewalkers Младата Години Влакнести Топката Прво

DEN 159.00 194.40

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашата продавница, јавете ни се и ќе добиете неограничен број на купони, само 20 купони дневно
Карактеристики : 100% сосема нов со одличен квалитет. Ова чевли е многу убава и модерен. Секој детал да биде направено внимателно и добро за секојдневна употреба. Големина одговара за бебе 0-18 месеци стари (11-13cm). Чевлите се многу симпатична и може да се Задржи вашето бебе feets мека и здравје. Карактеристики : Материјал : Велур Кожа. Големина : 11cm /4.3" за 0-6 Месеци. 12cm /4.7" 6-12 Месец. 13cm /5.1" за 12-18 Месеци. Боја : Како на слики шоу. Пакет Се Вклучени : 1 Пар Бебе Чевли.

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WONBO
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка

Најдобри понуди..