• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.7 V,4000mAH (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за 7 инчен таблет компјутер 8 инчен 9inch 3060140 Бесплатен Превозот
zoom_in

3.7 V,4000mAH (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за 7 инчен таблет компјутер 8 инчен 9inch 3060140

DEN 489.00 719.52

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3 mm (H)*60 mm (W)*140 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4000m Ah
Модел : 3060140
Капацитет : 4000 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 140 MM 60 MM ширина дебелина 3ММ

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
3060140
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата

Најдобри понуди..