• Намалена цена
  • Неодамнешно
4set/lot2000mAh 3.7 V Замена Игра Батеријата Пакет Со Алатка Шрафцигер За За Nintendo 3DS трговија на Големо
zoom_in

4set/lot2000mAh 3.7 V Замена Игра Батеријата Пакет Со Алатка Шрафцигер За За Nintendo 3DS трговија на Големо

DEN 904.00 1116.00

Количина на стоки
check Тековен


1.сосема нов и висок квалитет. 2.Идеален за замена на вашиот оштетени или се користи батерија за 3 DS 3.Долг живот напојување 4.Лесно да се инсталира 5.Моќ Напон : 3.7 v,2000mah 6.Боја : Црна пакување : 4*нови заменетата Батерија Li-ion батерија 4*sccrew возачот
Професија Батеријата Фабрика
Висок Квалитет на Реалниот Капацитет Искрен продавачот DVISI
Добредојдовте да контактирате со нас за промет на големо
ПЛАЌАЊЕ 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел. 3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна. ПРАТКАТА 1.Ние брод на светот(очекувате некои земји и APO/FPO). 2.Објектот ќе бидат испратени во рок од 2 дена по уплата. 3.Генерално, времето за испорака е 10-60 работни дена. Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект парцела е нормално време на испорака, па ве молиме да стојат под тоа. 4.Ние прифаќаме DHL ПРОЗОРЦИ EMS и други Експрес, доколку ви треба промена на испорака начин, ве молиме контактирајте со мене. 5.Ако не ја добиете вашата парцела во 45days, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе го реши тоа во прв пат. 6.Превозот цената не е вклучена увоз даночни давачки, сопствен доход, купувачот треба да се одговорни за овие царинските давачки.

Батерија:
Yes
Број На Модел На:
за 3DS
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
боја:
Црна
Бренд Име:
DVISI
Употреба:
Игра

Најдобри понуди..