• Намалена цена
  • Неодамнешно
50 x Li-ion Батерија + Мини Шрафцигер за НСД Лајт за Nintendo DS Lite за NDSL Конзола Фабрика Цена на Големо
zoom_in

50 x Li-ion Батерија + Мини Шрафцигер за НСД Лајт за Nintendo DS Lite за NDSL Конзола Фабрика Цена на Големо

DEN 9526.00 11760.00

Количина на стоки
check Тековен

Описи 1. Батерија за Nintendo DS Lite Конзола. 2. Бои : Црна - Како Слика Шоу. 3. Напон : 3.7 V 4. Капацитет : 2000m Ah 5. Целосен Сет : Батеријата*1 + Шрафцигер*1 6. Пакет : 50sets како многу. Вниманието 1. Мали Боја Разлика, Предизвика Разлика Следи & Светлина На Сила. 2. Ние ќе ја испрати преку Epacket за САД, велика БРИТАНИЈА, CA Земјата Пријатели. За Повеќе Информации. 1. Skype : Lynn51907, Whatsapp : +86 13763384846. 2. Се надевам дека ќе имаат убав шопинг искуство. Пакетот Вклучува 50*батеријата 50* Шрафцигер
Професија Батеријата Фабрика
Висок Квалитет на Реалниот Капацитет Искрен продавачот DVISI
Добредојдовте да контактирате со нас за промет на големо
ПЛАЌАЊЕ 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел. 3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна. ПРАТКАТА 1.Ние брод на светот(очекувате некои земји и APO/FPO). 2.Објектот ќе бидат испратени во рок од 2 дена по уплата. 3.Генерално, времето за испорака е 10-60 работни дена. Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект парцела е нормално време на испорака, па ве молиме да стојат под тоа. 4.Ние прифаќаме DHL ПРОЗОРЦИ EMS и други Експрес, доколку ви треба промена на испорака начин, ве молиме контактирајте со мене. 5.Ако не ја добиете вашата парцела во 45days, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе го реши тоа во прв пат. 6.Превозот цената не е вклучена увоз даночни давачки, сопствен доход, купувачот треба да се одговорни за овие царинските давачки.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
боја:
Црна
Бренд Име:
DVISI
Број На Модел На:
За NDSL Батеријата
Употреба:
За NDSL Батеријата
Капацитет:
Црна
целосен сет:
Батеријата*1 + Шрафцигер*1
Пакет:
50sets како н

Најдобри понуди..