• Намалена цена
  • Неодамнешно
32Pcs*PKCELL Батеријата ААА Пред-наполнета nicd, NIMH 1.2 V 850mAh Ni-МЗ 3А Акумулатори До 1000mAh Капацитет Циклус 1200times
zoom_in

32Pcs*PKCELL Батеријата ААА Пред-наполнета nicd, NIMH 1.2 V 850mAh Ni-МЗ 3А Акумулатори До 1000mAh Капацитет

DEN 1086.00 1487.52

Количина на стоки
check Тековен


32 Pieces ЛСД Циклуси 1200times Пред-наполнета nicd, NIMH ААА 1.2 V 850m Ah Батерија
Батерија Тип : 1.2 V Ni-МЗ ААА 850m Ah Батерија
Бренд : PKCELL
Модел : Ну-МЗ 1.2 V ААА 850m Ah
Големина : AAA
Напон : 1.2 V
Нормалните Капацитет : 85 0m Ah
Димензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mm
Стандард Полнење на струјата : 85 м-р Time : 15Ч
Брзо Полнење на струјата : 255 ма Време : 4 H
Примена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3/MP4 плеер,електрични жилет итн.

Номиналниот Напон:
1.2 V
Големина:
AAA
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
Pkcell
Број На Модел На:
ААА
Номиналниот Капацитет:
850mAh
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Батеријата Број:
32
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Номиналниот Напон:
1.2 V
Модел:
ААА
димензија:
10.5*44.5
Материјал:
NI-МЗ
is_customized:
YES
Номиналниот Капацитет:
850mAh
Замена На Батеријата:
No

Најдобри понуди..