• Намалена цена
  • Неодамнешно
Tectra 2 ПАРЧИЊА NB-11L NB 11L Камера Батеријата за Canon PowerShot A2300 Е A2600 A4000 Е ELPH 110 ХС ELPH 150 HSIXUS 155 SX400 Е
zoom_in

Tectra 2 ПАРЧИЊА NB-11L NB 11L Камера Батеријата за Canon PowerShot A2300 Е A2600 A4000 Е ELPH 110 ХС ELPH

DEN 593.00 666.24

Количина на стоки
check Тековен

Tectra 2 ПАРЧИЊА NB-11 L NB 11 L Камера Батеријата за Canon Power Shot A2300 Е A2600 A4000 Е ELPH 110 ХС ELPH 150 ХС IXUS 155 SX400 Е NB-11 L 3.7 V 900m Ah/Li-ion за Canon Камерите : Canon A2400 Е Канон A2500 Канон A2600
Канон Е A3400
Канон Е A3500
Канон Е A4000
Canon ELPH 110 ХС
Canon ELPH 115 ХС
Canon ELPH 130 ХС
Canon ELPH 135 ХС
Canon ELPH 140 ХС
Canon ELPH 150 ХС
Canon ELPH 320 ХС
Canon ELPH 340 ХС
Канон Е SX400
Canon IXUS 132
Canon IXUS 140?
Canon IXUS 145?
Canon IXUS 150?
Canon IXUS 155?
Canon IXUS 265 ХС
Компатибилен со Канон Полнач на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 2 LD CB-2 LF Батеријата Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки, Нова Батерија Pack 2. 100% компатибилен со Оригинални Canon Батеријата 3. Висока Густина На Енергија , Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни 4. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура Пакет Вклучуваат : 2x NB-11 L Батерии

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Tectra
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
NB-11L

Најдобри понуди..