• Неодамнешно
DSTE 4PCS NP-W126 NP-W126S np-w126 Камера Батеријата за Fuji HS50 HS35 HS33 HS30EXR XA1 XE1 X-Pro1 XM1 X-T10
zoom_in

DSTE 4PCS NP-W126 NP-W126S np-w126 Камера Батеријата за Fuji HS50 HS35 HS33 HS30EXR XA1 XE1 X-Pro1 XM1 X-T10

DEN 1679.52

Количина на стоки
check Тековен


(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција. Услуга На Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.
Овој објект се Вклучени :
4x DSTE Бренд Нова Батерија NP-W126
Батеријата е Вовед :
Батерија Тип : Литиум Батерија
Целосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батерија
Излезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)
Капацитет : 13.
Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.7 Wh/1900 m Ah
Температурата на работа : од 0 до 40 Степен
Гаранција : 1 Година
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Fuji : HS50
HS35
HS33
HS30 EXR
XA1
XE1
X-Pro1
XM1
X-T10
X-T2
Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност. Враќање Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NP-W126
Бренд Име:
DSTE
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет
Тип:
Li-Ion
Составен Тип:
li-ion батерија
Напон:
7.2 V
Нормалните Капацитет:
1900 mAh

Најдобри понуди..