• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs/PKCELL 3V CR2477 Литиум Батерија DL2477 ECR2477 LM2477 KCR2477 CR 2477 Копчето Монета Ќелија
zoom_in

10pcs/PKCELL 3V CR2477 Литиум Батерија DL2477 ECR2477 LM2477 KCR2477 CR 2477 Копчето Монета Ќелија

DEN 321.00 445.92

Количина на стоки
check Тековен


10pcs/PKCELL 3 V CR2477 Литиум Батерија DL2477 ECR2477 LM2477 KCR2477 CR 2477 Копчето Монета Мобилен БАТЕРИИ
Батерија Тип : Батеријата CR2477 3 V Литиум Копчето Батеријата BR2477 Монета Ќелија
Бренд : PKCELL
Хемија : Li Mn O2 Батеријата
Номиналниот напон : 3 V
Критичниот напон : 2.0 V
Нормалните Капацитет : 1000m Ah
Постојана струја : 3m A (максимум)
Пулсот струја : 10m A (максимум)
Максимална димензија : 24.5 x 7.7 mm
Температура : -40 до +60 целзиусови степени
Исто така, може да биде познат како што се : ИО-CR2477, EB-CR2477_140, BR2477, BR2477-1 W, CR2477, DL2477, ECR2477, KCR2477, LM2477
Примена : Компјутери, Камери, Дигитални Камери,PDA е,Далечински Контроли,Camcorders Електронски Игри,Часовници,Калкулатори, Електронски Инструменти Автомобил Безбедност Аларм, MP3 Плеери, LED светла, Дигитални Глас Рекордери,Играчки, Гликоза во Крвта, Холестерол Тестирање,Метри

Големина:
24.5*7.7
Номиналниот Напон:
3V
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Pkcell
Број На Модел На:
CR2477
Номиналниот Капацитет:
1000mAh
Тип На Батерија:
LiMnO2
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Номиналниот Капацитет:
1000mAh
Напон:
3V
Модел:
CR2477

Најдобри понуди..